Site Map
Welcome to Aldera's New Web Page

Flag Counter

Türkçe

ALDERA DIŞ TİCARET VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. HAKKINDA


Aldera Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. 2010 yılında, Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nin Dış Ticaret Koçları projesinin ardından Mersin'de kurulmuş bir dış ticaret şirketidir.

Farklı sektörlerdeki müşterilere hizmet vermesi, Aldera'nın birçok ürünün ihracatında tecrübe sahibi olmasına ve bu alanlarda uzmanlaşmasına olanak sağlamaktadır.

2015 yılı başları itibariyle Aldera'nın dolaylı veya doğrudan ihracat yaptığı ülkeler İngiltere, Yeni Zelanda, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Vietnam, Kuveyt, Yemen, Libya, Özbekistan, Ukrayna,Güney Kore, İspanya, Irak, Almanya, Fransa, Angola, Dubai, Brezilya, Mısır, Tunus, Suriye, İran, Afganistan ve Senegal'dir. Türkiye dışındaki diğer ülkeler arasında da aracılık yapan Aldera, bir ülkedeki mal veya hizmeti bir başka ülkedeki müşterisiyle buluşturmaktadır.
Gelişen network ağı sayesinde Aldera'nın ihracat yaptığı ülke sayısı da günden güne artmaktadır.

İthalat alanında da geniş bir portföye sahip olan Aldera,
hem Türkiye içerisine hem reexport yapmak üzere  ithalat ve aracılık işlemleri yapmaktadır.

İhracat veya ithalat yapmak veya potansiyelini arttırmak isteyen firmalar kendilerini tanıtan ve ne şekilde bir hizmet beklediklerini belirten bir tanıtım yazısını info@alderaturkey.com mail adresine gönderebilirler.

ALDERA DIŞ TİCARET VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. 2015

 Aldera Dış Ticaret